środa, 21 kwietnia 2021

Już 21 maja w Warszawie konferencja o dobroczynnym działaniu efektywnych mikroorganizmów

2017-05-16 12:03:30 (ost. akt: 2017-05-16 12:18:09)
Wstęp na konferencję jest wolny, jednak do 18 maja należy potwierdzić swój udział

Wstęp na konferencję jest wolny, jednak do 18 maja należy potwierdzić swój udział

Autor zdjęcia: Greenland Technologia EM

Podziel się:

Od marca 2000 roku, czyli od początku istnienia głównym celem działania firmy Greenland Technologia EM była popularyzacja technologii efektywnych mikroorganizmów jako wysoce efektywnej metody regeneracji środowiska.

Technologia EM znalazła zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie, ale stopniowo przeniosła się również na hodowlę zwierząt, higienę pomieszczeń gospodarskich, produkcyjnych, mieszkalnych, budownictwo oraz zdrowie ludzi. W związku z tak dynamicznym rozwojem i obecnością EM-ów w wielu sferach naszego życia, już 21 maja w Warszawie odbędzie się kolejna konferencja poświęcona tematowi dobroczynnego działania efektywnych mikroorganizmów w życiu, zdrowiu i medycynie.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 15.00 w Sali Warszawskiej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (IV piętro). Gościem specjalnym konferencji będzie dr nauk medycznych Yoshimi Tanaka z Japonii, neurochirurg oraz ceniony specjalista i popularyzator terapii naturalnych w medycynie. W programie również m.in. EM dla wody, proste sprzątanie z efektywnymi mikroorganizmami, piękny ogród i zdrowa żywność — zrób to sam, zdrowy tryb życia z EM.

Wstęp na konferencję jest wolny, jednak do 18 maja należy potwierdzić swój udział. Więcej informacji na stronie organizatora http://emgreen.pl/
mkr

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB