Niedziela, 7 marca 2021

W Ostródzie Expo Mazury zaprasza

2016-10-12 22:59:41 (ost. akt: 2016-10-12 23:13:59)
Od 15 do 16 października w Expo Mazury odbędzie się Jesienny Kiermasz Ogrodniczy Zielona Arena.

Od 15 do 16 października w Expo Mazury odbędzie się Jesienny Kiermasz Ogrodniczy Zielona Arena.

Autor zdjęcia: Expo Mazury

Podziel się:

Pokazy mistrzów florystyki, szeroka oferta roślin i firmy to jesienna edycja targów dla wszystkich fanów ogrodnictwa i zieleni. Od 15 do 16 października w Expo Mazury odbędzie się Jesienny Kiermasz Ogrodniczy Zielona Arena.

To wiodące targi roślin i techniki ogrodniczej w naszym regionie. Od wystawców z całej Polski będzie można zakupić sadzonki drzew, krzewów, roślin sezonowych i cebul kwiatowych. Zielona Arena będzie również okazją do skonsultowania się z profesjonalistami, którzy doradzą jakiej pielęgnacji potrzebują krzewy i kwiaty oraz jak nawozić rośliny, jakie systemy nawadniania zastosować, żeby ogród i balkon wzbudzały podziw.

— W tym roku poszerzamy swoją ofertę o ofertę maszyn ogrodniczych — podkreśla Magdalena Zielińska, menedżer Kiermaszu. — Pozyskanie większego sprzętu ogrodniczego, jest efektem współpracy z partnerem głównym wydarzenia Północną Grupą Narzędziową.

Wybierzcie się do Ostródy, bo z pewnością tutaj znajdziecie mnóstwo pomysłów i ciekawostek, które wzbudzą wasz podziw. W przerwach pomiędzy podziwianiem roślin zajrzyjcie koniecznie do strefy regionalnej żywności i produktów regionalnych.

Bilet wstępu na Jesienny Kiermasz Ogrodniczy Zielona Arena kosztuje jedynie 5 zł (bilet jednorazowego wejścia), dla dzieci wstęp jest wolny. Kiermasz dla zwiedzających będzie otwarty w godz. 10-17.


Artykuł ukazał się w miesięczniku "Rolnicze ABC" nr 10 (313) 12 października 2016 r.


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB