Sobota, 4 lutego 2023

Rolnictwo - Jak to się robi w Texasie? [ZAPROSZENIE]

2022-12-08 19:03:19 (ost. akt: 2022-12-08 19:04:55)

Autor zdjęcia: Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Podziel się:

Naszą przygodę z rolnictwem zza oceanu rozpoczęliśmy wydarzeniem on-line z Pawłem Psiukiem - doradcą rolniczym WMODR, który decyzją Komisji Kwalifikacyjnej został przyjęty do programu i w dniach 19 czerwca – 21 lipca 2022 roku przebywał w USA, biorąc udział w programie edukacyjnym dotyczącym rolnictwa na terenie Uniwersytetu Stanowego TAMU oraz w gospodarstwach rolnych w stanie Texas.

Pierwsze doświadczenia w praktyce rolniczej w USA za nami, czas więc wyruszyć w podróż po nowe praktyki z innych stron świata!
Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza do uczestnictwa w konferencji nt. „Jak to się robi w Texasie? Międzykontynentalny transfer wiedzy i praktyki w rolnictwie”, która odbędzie się 13 grudnia o godz. 10.00 w siedzibie Warmińsko- Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Olsztynie.
13 grudnia spotkamy się w większym gronie prelegentów, w rozbudowanej formule tematycznej, aby podzielić się z uczestnikami spotkania dobrymi praktykami rolniczymi również z innych krajów.
Będziemy mówić m.in.:
• o ciekawych praktykach, o Texasie, o fittingu i farming fusion!
• o tym, jakie działania warto wdrożyć na naszym podwórku,
• o nieodkrytych obszarach współpracy pomiędzy rolnikami polskimi i amerykańskimi , o potencjale rozwojowym dla branży bydła mlecznego.
Zainteresowani?
Konferencja prowadzone będzie w formie hybrydowej, tj.:
- stacjonarnie - w siedzibie Ośrodka przy ul. Jagiellońskiej 91 w Olsztynie
- online - za pośrednictwem platformy Zoom.
Link do spotkania prześlemy w odpowiedzi na wypełniony formularz rejestracyjny, który dostępny jest pod linkiem: https://forms.gle/iuAozPHqxhrM57kcA
To wyjątkowa okazja, aby skonsultować się z naszymi ekspertami, dlatego zapraszamy do naszej siedziby na ul. Jagiellońskiej 91!

Zadzwoń po szczegóły: Paulina Karaszkiewicz, Starszy specjalista Działu Innowacji i Transferu Wiedzy w Rolnictwie, Broker SIR, tel. 665-881-262, e-mail: p.karaszkiewicz@w-modr.pl

https://m.wm.pl/2022/12/orig/zaproszenie-last-jak-to-sie-robi-w-texasie-1-934167.jpg


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB