środa, 3 marca 2021

Ekspert radzi: Czym szybko i skutecznie wykonać podsiew?

2018-01-23 15:25:04 (ost. akt: 2018-01-24 18:28:05)
Armand Bruno Szara, rolnik, usługodawca i dystrybutor agregatów Guttler oraz mieszanek do podsiewu

Armand Bruno Szara, rolnik, usługodawca i dystrybutor agregatów Guttler oraz mieszanek do podsiewu

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podziel się:

Dokładnie, szybko i skutecznie, tego właśnie oczekuje rolnik. Efektywny podsiew musi być wykonany profesjonalnie i w odpowiednim czasie.

Zobacz także: Gdy plony z łąk i pastwisk są słabe Podsiew bywa konieczny po szkodach dokonanych przez dziki Sezon wegetacyjny wkrótce się zaczyna, dlatego warto już teraz pomyśleć o polepszeniu stanu swoich użytków zielonych. Cel jest jeden — lepsze plonowanie.
Sprawny i kompleksowy zabieg umożliwiają agregaty renomowanej marki Guttler, których jesteśmy dystrybutorem — mówi Armand Bruno Szara, rolnik i właściciel firmy AgriVision. — Siewnik za jednym przejazdem wyrównuje powierzchnię, m.in. szkody powstałe po żerowaniu dzików, kretowiny itp., wydrapuje starą, uszkodzoną darń, w tym mech, i napowietrza glebę — wyjaśnia Armand Bruno Szara. Dalej wysiewane są równomiernie nasiona za pomocą precyzyjnego siewnika pneumatycznego. Końcowym elementem roboczym jest unikatowy samoczyszczący wał, który dosłownie wmasowuje nasiona w glebę i dogniata starą darń.

Specjalistyczne agregaty do podsiewu Guttler zapewniają kompleksowy i skuteczny podsiew
Fot. AgriVision Kętrzyn / BIG-AGRO.pl
Specjalistyczne agregaty do podsiewu Guttler zapewniają kompleksowy i skuteczny podsiew

— Agregat doskonale nadaje się również do siewu traw, lucern czy koniczyn po uprawie pełnej. Świadczymy usługi podsiewu i siewu w powiecie Kętrzyńskim i ościennych. W naszej ofercie znajdują się również Frotpackery na przedni TUZ oraz wspomniane wyżej wały. Więcej informacji na naszej stronie http://big-agro.pl/. Zapraszam do zapoznania się z naszymi maszynami i innymi produktami 10-11 lutego podczas Mazurskiego Agro Show w Ostródzie! — zaprasza zwiedzających Armand Bruno Szara, właściciel firmy.

Artykuł ukazał się w miesięczniku "Rolnicze ABC" nr 1 (328) styczeń 2018


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB