Piątek, 23 kwietnia 2021

Zapraszamy na Targi Rolnicze

2017-09-02 16:32:26 (ost. akt: 2017-09-02 16:43:42)

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

Podziel się:

W Olsztynie trwają dwudniowe Jesienne Targi Rolnicze "Wszystko dla rolnictwa". Czekaj tam na państwa między innymi swojskie jedzenie, sadzonki oraz wyroby rękodzielnicze.

— Targi te cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Olsztyna i okolica, ale również zwiedzających z całego regionu. Corocznie targi przyciągają około 160 wystawców i ponad 30 tysięcy zwiedzających — mówi Urszula Anculewicz, komisarz targów. — Ze względu na swoją długą historię Jesienne Targi Rolnicze na stałe zagościły w kalendarzu jesiennych imprez odbywających się w naszym mieście. Nie są skierowane jedynie do rolników. Coś dla siebie znajdą zarówno mieszkańcy wsi i obszarów wiejskich jak również działkowcy oraz właściciele ogrodów, posesji i balkonów.

Impreza odbywa się w dniach 2-3 września, w godz. 9.00-17.00 na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie przy ulicy Jagiellońskiej 91.

Podczas trwania drugiego dnia targów, w niedzielę odbędzie się także impreza towarzysząca, organizowany we współpracy z Krajowym Związkiem Grup Producentów Rolnych-Izbą Gospodarczą — „Festiwal wieprzowiny”. Odwiedzający będą świadkami konkursu kulinarnego, warsztatów kulinarnych oraz pokazu połączonego z degustacją potraw dla publiczności.

To już dwudziesta czwarta odsłona Jesiennych Targów Rolniczych, które od wielu lat odbywają się na terenie W-MODR w Olsztynie.Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB