Czwartek, 22 kwietnia 2021

ARR zaprasza gimnazjalistów do udziału w „Turnieju o dzban mleka”

2017-02-06 19:22:37 (ost. akt: 2017-02-06 19:32:36)
"Turniej o dzban mleka" odbędzie się 17 lutego w obiektach sportowych  Gimnazjum nr 11 w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 8

"Turniej o dzban mleka" odbędzie się 17 lutego w obiektach sportowych Gimnazjum nr 11 w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 8

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie, kolejny raz staje na wysokości zadania i próbuję w sportowy, rekreacyjny i przyjazny sposób popularyzować zagadnienia zdrowego żywienia, spożywania mleka, jedzenia owoców i warzyw. Były przedszkolaki, były szkoły podstawowe teraz przyszedł czas na młodzież gimnazjalną.

Dyrektor olsztyńskiego oddziału ARR pan Dariusz Wasiela tym razem zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych z całego województwa warmińsko-mazurskiego, do udziału w II edycji wojewódzkiej imprezy sportowo-edukacyjnej „TURNIEJ O DZBAN MLEKA”.

Impreza odbędzie się 17 lutego w obiektach sportowych Gimnazjum nr 11 w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 8. Rozpocznie się o godz. 10, a zakończenie planowane jest na godz. 14.

Wspólna zabawa ma na celu zwrócenie uwagi uczniów na zalety zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną oraz właściwe odżywianie. Podczas imprezy od uczestników będzie wymagana nie tylko umiejętność gry w siatkówkę, ale również wiedza dotycząca zasad prawidłowego odżywiania , znajomość produktów mlecznych i ich wpływu na rozwój organizmu młodego człowieka.

I jak zawsze na tego typu imprezach młodzież będzie degustowała wszystkie te zdrowe, mleczne smakołyki. Będzie można również skorzystać z porad dietetyka, który z pewnością wskaże właściwą drogę do zdrowego stylu odżywiania.

Zawodnicy rywalizować będą o Puchar Dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie. Drużyny, które zajmą I, II i III miejsca, otrzymają pamiątkowe dyplomy. Natomiast zawodnicy z tych drużyn medale i nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia drużyn należy przesłać do OT ARR w Olsztynie elektronicznie (olsztyn@arr.gov.pl), faxem (89-535-47-25) lub listownie na adres OT ARR w Olsztynie ul. Partyzantów 1/2, 10-959 Olsztyn do dnia 10.02.2017 r. (data wpływu do OT).

Uwaga! liczy się kolejność zgłoszeń! W rywalizacji sportowej może wziąć udział 15 drużyn. Każda placówka oświatowa ma prawo wystawić tylko jedną drużynę.
Regulamin imprezy, zgłoszenie, program oraz wymagane oświadczenia dostępne są na stronie internetowej Gimnazjum nr 11 w Olsztynie, http://gim11.olsztyn.pl/najnowsze oraz w siedzibie OT ARR w Olsztynie. Szczegóły można uzyskać również pod nr tel. (89) 527-74-58, 535-47-10.

mkr
Źródło: ARR OT w Olsztynie

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB