Czwartek, 24 czerwca 2021

Stu wystawców na Agro Show

2016-01-28 10:52:11 (ost. akt: 2016-01-28 10:54:24)

Autor zdjęcia: Łukasz Lamcho

Podziel się:

Ponad dwa tygodnie zostały do drugiej odsłony halowej wystawy Mazurskie Agro Show. Impreza zostanie zorganizowana w Expo Arena Ostróda w dniach 13 i 14 lutego.

Wystawa będzie jeszcze większa niż w ubiegłym roku, z zachowaniem samej formuły imprezy.
— Sprawdziła się, więc nie będziemy niczego zmieniać — mówi Hubert Seliwiak z Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, która jest organizatorem wystawy. — Będzie za to kilka premier i nowości, a swój udział zapowiedziało więcej wystawców niż w ubiegłym roku.

Mazurskie Agro Show to druga odsłona wystawy rolniczej, którą Izba zorganizowała w Ostródzie rok temu. Pierwsza edycja imprezy okazała się ogromnym sukcesem, wpisując się na stałe do kalendarza profesjonalnych imprez branżowych. W ciągu dwóch dni odwiedziło ją ponad 18 tysięcy osób.
W tym roku wystawa otworzy sezon jako najważniejsze wydarzenie branżowe przeznaczone dla rolników z północno-wschodniej Polski.

— W związku z tym postanowiliśmy potroić dostępną powierzchnię wystawienniczą. Wystawcy będą prezentować swoje maszyny, urządzenia i produkty na ponad 35 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni Expo Areny — mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
Oprócz tego rolnicy będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych seminariach.
— Także tych najważniejszych z finansowego punktu widzenia, bo dotyczących nowego rozdania środków unijnych — dodaje Hubert Seliwiak.

Warto odwiedzić wystawę w Ostródzie, bo udział zapowiedziało już ponad 100 wystawców, reprezentujących 150 czołowych marek krajowych i zagranicznych maszyn i urządzeń rolniczych, a także inne podmioty oraz instytucje związane z rolnictwem.
Ekspozycja będzie czynna w godz. od 9 do 17. Organizator zapewnia wstęp wolny dla zwiedzających, bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę.

Barbara Chadaj-Lamcho

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olek #1918826 | 89.228.*.* 28 sty 2016 13:23

    jak na taki obiekt to mało wystawców

    ! - + odpowiedz na ten komentarz