Czwartek, 18 lipca 2024

AGROLIGA 2020– etap wojewódzki

2020-08-04 08:00:29 (ost. akt: 2020-08-05 00:39:51) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Rokrocznie, od 27 lat organizowany jest konkurs Agroliga. To prestiżowe przedsięwzięcie ma ogromne znaczenie w upowszechnianiu przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii produkcyjnych w rolnictwie. Uczestnicy konkursu to awangarda pomysłowości i kreatywności w poszukiwaniu nowych konkurencyjnych rozwiązań.

Konkurs AGROLIGA pozwala na prezentację dorobku rolnictwa i firm funkcjonujących w tym obszarze z terenu poszczególnych województw. Laureatami wojewódzkimi są rolnicy i przedstawiciele agro-przedsiębiorstw, którzy wyróżniają się osiąganymi efektami technologicznymi i ekonomicznymi, rozwijają swą działalność przy pomocy funduszy unijnych oraz wykazują zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.
Współzawodnictwo w AGROLIDZE to także olbrzymia reklama, która w obecnych warunkach gospodarczych jest niebywale istotnym sposobem na przekazywanie informacji handlowych o gospodarstwie lub przedsiębiorstwie.
Wojewódzki etap konkursu organizowany jest przez wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, natomiast etap krajowy przez Redakcję Audycji Programu 1 TVP i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezesów: TVP S.A., ARiMR, KOWR i KRUS.
Wizytacje gospodarstw i firm przez komisje konkursowe rozpoczną się w drugiej dekadzie sierpnia.
Uczestnicy do konkursu mogą być zgłaszani przez doradcę WMODR z siedzibą w Olsztynie poprzez wypełnienie karty zgłoszenia dostępnej na stronie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
Przy wyborze Mistrza i Wicemistrza Wojewódzkiego w obu ocenianych kategoriach komisja weźmie pod uwagę również: bezpieczeństwo pracy oraz estetykę obejścia i otoczenia gospodarstwa lub firmy.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl
Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Za treść merytoryczną odpowiada Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.


Agnieszka Wiśniewska
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa
Rolniczego z siedzibą w Olsztynie

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. freelance programmer #2959455 | 89.64.*.* 13 sie 2020 11:53

    Centrala Oddzial Filia w Bgz a w Unix User Group Others - wloska robota z wiesniakami z Polski - nie chodzi o emploi prowokatora (Wojewodzki z telewizji) ale o prawa dostepu jego rozmowcy (malwina zza dupia)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz