Czwartek, 18 lipca 2024

Konkurs „Najciekawsza zagroda mazurska z elementami architektury regionalnej”!

2020-07-18 07:01:27 (ost. akt: 2020-07-18 07:17:55)

Autor zdjęcia: W-MODR Olsztyn

Podziel się:

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie ogłosił kolejną edycję konkursu „Najciekawsza zagroda mazurska z elementami architektury regionalnej”!

— Podążając szlakiem naszej tradycji, pragniemy również w tym roku zachwycić, zainspirować i przekonać wszystkich do promowania naszego dziedzictwa, tym razem w duchu korzeni mazurskich. Śpieszmy odkrywać perełki mazurskiej architektury. Na zwycięzców czekają nagrody! — zachęcają organizatorzy.

Konkurs ma zasięg regionalny (Mazury) i odbywa się w dniach od 15 czerwca br. do 05 września 2020 r. Uczestnikami Konkursu są rolnicy i inni mieszkańcy obszarów wiejskich ( osoby fizyczne), posiadający w swojej zagrodzie obiekt z obejściem zaaranżowany w ciekawy sposób z zachowaniem elementów architektury regionalnej Mazur.

Warunkiem udziału w Konkursie jest nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z co najmniej czterema zdjęciami obiektu i obejścia będącego przedmiotem konkursu ukazującymi go z różnych perspektyw (zdjęcia powinny zostać nadesłane w formacie.JPG) na podany kontakt: mailem na adres: a.dlugokecka@w-modr.pl lub listownie na adres: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. Zgłoszenia należy wysyłać do dnia 30 lipca 2020 r.

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową dostępne są na stronie internetowej www.wmodr.pl


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. intercars #2959723 | 89.64.*.* 14 sie 2020 06:17

    Automatyczna skrzynia biegow pontiac vs clutch brake accelerator bmw

    ! - + odpowiedz na ten komentarz