Czwartek, 24 czerwca 2021

Na tych Targach trzeba być. Nadarzyn 1 - 3 luty 2019

2019-01-18 11:31:42 (ost. akt: 2019-01-18 14:18:28)

Podziel się:

Najdynamiczniej rozwijające się wydarzenie agrobiznesu w Polsce. Od 1 do 3 lutego br. w Nadarzynie koło Warszawy w Polskim Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo odbędą się Centralne Targi Rolnicze.

Centralne Targi Rolnicze Agro Premiery & Show to wystawa rolnicza w nowej odsłonie. Temat przewodni CTR 2019 to „Gospodarstwo na miarę Przyszłości”, w ramach którego przewidujemy kilkanaście premier produktów oraz usług SMART AGRO, strefę indywidualnych porad rolniczych oraz spotkań z zagranicznymi kontrahentami, a także szereg konferencji i paneli dyskusyjnych (szczegółowy program Targów dostępny jest na stronie www.centralnetargirolnicze.pl).
Warto wspomnieć, że poprzednia edycja, to ponad 40 marek maszyn rolniczych, 70 000 odwiedzających i 340 wystawców.

W tym roku zapowiada się równie wyjątkowo, a to za sprawą jeszcze bardziej rozbudowanego programu współpracy międzynarodowej, bo to polskie rolnicze „okno na świat”. Na targach organizatorzy stworzyli trójkąt współpracy rodzimych producentów, ministerstwa rolnictwa i kontrahentów z zagranicy.
To, co przygotowali organizatorzy i wystawcy z pewnością pozytywnie zaskoczy coraz bardziej wymagających gości targów rolniczych.

Motywem przewodnim Centralnych Targów Rolniczych jest promowanie polskich hitów eksportowych w rolnictwie, wszystkiego co w tej branży jest nowoczesne i innowacyjne. Co mówią o nich sami organizatorzy? Agnieszka Rembisz, dyrektor grupy projektów w PTAK Warszaw Expo:
– Nasze targi ukierunkowane są na prezentację nowych rozwiązań w branży rolno-spożywczej stanowiących polską myśl technologiczną, które zdobyły już serca albo dopiero trafią w potrzeby rolników na całym świecie. Jedną z najbardziej wyjątkowych premier na skalę europejską przygotowała dla Państwa Firma Euromilk oraz Firma AGROCOM i SaMasz– mówi dyrektor Agnieszka Rembisz z Ptak Warsaw Expo.
– Z roku na rok rozwijamy komponent biznesowy Targów, w ramach którego na indywidualne spotkania biznesowe z wystawcami produkującymi maszyny i urządzenia rolnicze oraz środki do produkcji rolnej zapraszamy firmy z zagranicy. W tym roku w ramach programu hosted-buyer Centralne Targi Rolnicze odwiedzą potencjalni partnerzy handlowi, m.in. z USA, Kanady, Angoli, Egiptu, Sudanu, Senegalu, Finlandii, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu.
W tym roku również nowość dla odwiedzających. W dbałości o rolników biznesowych, prowadzących wyspecjalizowane gospodarstwa produkcyjne i hodowlane razem z kluczowymi wystawcami uruchomiliśmy Program BIZNES ROLNIK, w ramach którego „ZŁOTYMI KARTAMI – Business Rolnik CTR” uhonorowaliśmy blisko 15 000 naszych zwiedzających.

Organizatorzy przygotowali kilka obszarów tematycznych, zawierających ofertę zarówno dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego.
Będą to salony:
• Techniki Rolniczej (maszyny rolnicze, urządzenia rolnicze w tym ciągniki, agregaty, pługi, kosiarki, przyczepy i kombajny), • Środków do Produkcji Rolnej (pasze, nasiona, środki ochrony roślin i nawozy), • Dobrej Tradycyjnej Żywności, • Salon Usług i Doradztwa dla Branży AGRO.


Centralne Targi Rolnicze to przede wszystkim doskonała okazja dla rolników z całej Polski, aby zapoznać się najnowszą ofertą maszyn rolniczych oraz trendami w europejskim rolnictwie, kierunkami wsparcia branży ze środków UE w nowej perspektywie finansowej. W czasach niebywale szybkiego rozwoju technologicznego, każdy musi nadążać za trendami. Dlatego 1-3 lutego po prostu trzeba być w Ptak Warsaw Expo !
bch

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB