środa, 21 kwietnia 2021

Ekspert radzi: Wygodne, bezpieczne i opłacalne e-zakupy

2018-02-09 08:30:45 (ost. akt: 2018-02-27 10:27:08)
Armand Bruno Szara, rolnik i właściciel firmy AgriVision Kętrzyn / BIG-AGRO.pl

Armand Bruno Szara, rolnik i właściciel firmy AgriVision Kętrzyn / BIG-AGRO.pl

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podziel się:

Sklep internetowy Big-Agro.pl został stworzony, aby umożliwić zapracowanym rolnikom możliwość zakupu najwyższej jakości produktów w niskich cenach.

Zobacz także: Zakupy online dla gospodarstwa Internet jest olbrzymią kopalnią wiedzy i bardzo dobrych rozwiązań. Zakupy online w nim dokonywane są w większości przypadków bardzo opłacalne pod względem zaoszczędzonych pieniędzy, czasu i komfortu jaki nam dają Współczesny rolnik w związku z bardzo dużą ilością obowiązków ma bardzo napięty grafik, stąd coraz częściej decyduje się na sprawne zakupy poprzez internet....
— Na atrakcyjnych warunkach dostawy w całym kraju, nawet w ciągu 24 godzin od złożenia realizujemy zamówienia naszych klientów — zapewnia Armand Bruno Szara, rolnik i właściciel firmy AgriVision Kętrzyn / Big-Agro.pl.

W przypadku sklepów internetowych ważne jest również zaplecze magazynowe i wiarygodność potwierdzone przez partnerów firmy, czyli czy zakupy online są po prostu bezpieczne. — Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami, którzy autoryzują nasze działania, dlatego zakupy w Big-Agro.pl są bezpieczne — wyjaśnia właściciel. — W magazynie mamy stale zdecydowaną większość produktów z naszej oferty, co umożliwia szybką wysyłkę do klienta. Także duża sprzedaż w naszym sklepie zapewnia świeżość produktów.

Staramy się również efektywnie doradzać. Odpowiadamy na zapytania przesyłane do nas drogą mailową, poprzez Facebook’a czy na forach internetowych. Aby jeszcze ciekawiej prezentować produkty w praktyce, stworzyliśmy blog ekspercki, który będziemy rozwijać w najbliższym czasie — wyjaśnia Armand Bruno Szara.
— Poprzez swoje aktywne działania, doradztwo i ekspercki blog nasza firma stała się znana. Mamy dużo pozytywnych opinii zarówno w internecie jak i u naszych lokalnych klientów.

Stawiamy na najwyższą jakość i optymalne, sprawdzone w praktyce rozwiązania. Jeśli wprowadzamy jakąś nowość to obiektywnie ją badamy w naszym gospodarstwie, aby nie sprzedawać marzeń tylko efektywne środki mające na celu zadowolenie i zysk rolnika — zapewnia Armand Bruno Szara, rolnik i właściciel firmy AgriVision Kętrzyn / Big-Agro.pl.

Artykuł ukazał się w miesięczniku "Rolnicze ABC" nr 2 (329) luty 2018Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB