Poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Targi Saudi Agriculture 2017

2017-10-13 09:36:45 (ost. akt: 2017-10-13 09:39:39)

Autor zdjęcia: kowr.gov.pl

Podziel się:

W dniach 8-11 października br. w Rijadzie w Królestwie Arabii Saudyjskiej odbyły się targi Saudi Agriculture 2017. Polscy przedsiębiorcy po raz pierwszy wystąpili na targach rolno-spożywczych w tym kraju.

Na polskim stoisku narodowym swoją ofertę eksportową zaprezentowało 6 firm. Obecne na nim były firmy z branży mleczarskiej, słodyczy, przekąsek, ziaren i dodatków do żywności oraz dań i produktów gotowych do spożycia tj.: OSM w Kole, P.P.H. PRIMART Marek Łukasiewicz, Contimax S.A., Advisory Sp. z o.o., Merzdorf Fine Food Sp. z o.o., OSM w Ozorkowie. Polskie stoisko mieściło się w kompleksie targowym Riyadh International Convention & Exhibition Centre.

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom, został zorganizowany store-check. Polscy przedsiębiorcy mogli zapoznać się z ofertą sprzedażową sklepów należących do sieci oraz uczestniczyć w spotkaniach z przedstawicielami największych sieci handlowych obecnych na lokalnym rynku tj.: sieć handlowa Carrefour S.A. oraz Danube Hypermarket.

Źródło: kowr.gov.pl


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB