środa, 12 maja 2021

OSTRÓDA Targi Zagroda

2017-01-20 14:59:48 (ost. akt: 2017-01-20 15:12:32)
Podczas zeszłorocznych Targów Zagroda rolnicy mogli zadawać pytania ministrowi rolnictwa

Podczas zeszłorocznych Targów Zagroda rolnicy mogli zadawać pytania ministrowi rolnictwa

Autor zdjęcia: Anna Uranowska

Podziel się:

Targi Zagroda, to nie tylko medalowe zwierzęta, konferencje naukowe i wykłady na temat hodowli i związanych z nią problemów. To także dobra zabawa dla uczestników i gości imprezy! Zapraszamy w lutym do centrum Expo Mazury w Ostródzie.

W dniach 11 i 12 lutego b.r w Centrum Konferencyjno-Targowym Expo Mazury w Ostródzie odbędą się Targi Hodowlane Zagroda. Podczas targów zorganizowana zostanie Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Towarzyszyć temu będzie wystawa Mazurskie Agro Show. Wydarzenia współgrają ze sobą i dają możliwość, w jednym miejscu i w jednym czasie, spotkania producentów sprzętu rolniczego, poznania najnowszych rozwiązań w branży, wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązania nowych kontaktów.

W tym roku organizatorzy przygotowali dwie konferencje. Pierwsza poświęcona będzie tematyce hodowli bydła, druga poruszać będzie aktualne problemy hodowli drobiu. Obie konferencje zwieńczą panele dyskusyjne.


A na koniec Targów organizatorzy przygotowali trochę rozrywki — odbędą się pokazy w siłowaniu na ręce. To sport, o którym każdy pewnie nie raz słyszał i miał okazję w nim uczestniczyć. Jest popularny od wieków na całym świecie, głównie dzięki swojej prostocie. Siłowanie na rękę stało się w latach 60-siątych sportem profesjonalnym dzięki organizacji wielu prestiżowych turniejów w Las Vegas. W 1962 roku w Kalifornii odbyły się pierwsze międzynarodowe zawody.

Na scenie Targów Hodowlanych Zagroda odbędzie się otwarty turniej w siłowaniu na ręce. Zapisy do udziału prowadzone będą na scenie Targów Hodowlanych Zagroda, a na zakończenie odbędą się walki pokazowe w wykonaniu mistrzów.

Barbara Chadaj - Lamcho
b.chadaj@gazetaolsztynska.pl

Artykuł ukazał się w miesięczniku "Rolnicze ABC" nr 1 (316) 18 stycznia 2017 r.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB