Sobota, 20 lipca 2019

OSTRÓDA Targi Zagroda

2017-01-20 14:59:48 (ost. akt: 2017-01-20 15:12:32)
Podczas zeszłorocznych Targów Zagroda rolnicy mogli zadawać pytania ministrowi rolnictwa

Podczas zeszłorocznych Targów Zagroda rolnicy mogli zadawać pytania ministrowi rolnictwa

Autor zdjęcia: Anna Uranowska

Podziel się:

Targi Zagroda, to nie tylko medalowe zwierzęta, konferencje naukowe i wykłady na temat hodowli i związanych z nią problemów. To także dobra zabawa dla uczestników i gości imprezy! Zapraszamy w lutym do centrum Expo Mazury w Ostródzie.

W dniach 11 i 12 lutego b.r w Centrum Konferencyjno-Targowym Expo Mazury w Ostródzie odbędą się Targi Hodowlane Zagroda. Podczas targów zorganizowana zostanie Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Towarzyszyć temu będzie wystawa Mazurskie Agro Show. Wydarzenia współgrają ze sobą i dają możliwość, w jednym miejscu i w jednym czasie, spotkania producentów sprzętu rolniczego, poznania najnowszych rozwiązań w branży, wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązania nowych kontaktów.

W tym roku organizatorzy przygotowali dwie konferencje. Pierwsza poświęcona będzie tematyce hodowli bydła, druga poruszać będzie aktualne problemy hodowli drobiu. Obie konferencje zwieńczą panele dyskusyjne.A na koniec Targów organizatorzy przygotowali trochę rozrywki — odbędą się pokazy w siłowaniu na ręce. To sport, o którym każdy pewnie nie raz słyszał i miał okazję w nim uczestniczyć. Jest popularny od wieków na całym świecie, głównie dzięki swojej prostocie. Siłowanie na rękę stało się w latach 60-siątych sportem profesjonalnym dzięki organizacji wielu prestiżowych turniejów w Las Vegas. W 1962 roku w Kalifornii odbyły się pierwsze międzynarodowe zawody.

Na scenie Targów Hodowlanych Zagroda odbędzie się otwarty turniej w siłowaniu na ręce. Zapisy do udziału prowadzone będą na scenie Targów Hodowlanych Zagroda, a na zakończenie odbędą się walki pokazowe w wykonaniu mistrzów.

Barbara Chadaj - Lamcho
b.chadaj@gazetaolsztynska.pl

Artykuł ukazał się w miesięczniku "Rolnicze ABC" nr 1 (316) 18 stycznia 2017 r.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB