Wtorek, 20 kwietnia 2021

Agro Akademia tym razem tylko dla pań [ZDJĘCIA]

2019-11-21 17:48:11 (ost. akt: 2019-11-21 18:36:11)
Agro Akademia w Lidzbarku Warmińskim

Agro Akademia w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Podziel się:

— To było wspaniałe spotkanie — mówi pani Ewa, uczestniczka Agro Akademii zorganizowanej w Lidzbarku Warmińskim przez Bank BNP Paribas. — Nie tylko sporo się nauczyłam, ale też świetnie bawiłam. Tematy i prelegenci byli doskonale dobrani.

Sala Dantyszka Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim zapełniła się w czwartek 21 listopada aktywnymi i pełnymi energii kobietami.

Było to kolejna kilkugodzinna konferencja czwartej już edycji Agro Akademii, której organizatorem jest Bank BNP Paribas. Tym razem skierowano ją do pań, które pracują w rolnictwie.

To był strzał w dziesiątkę, o czym świadczyła ogromna frekwencja i zainteresowanie — uczestniczki do ostatniej minuty chłonęły wiedzę, którą przekazywali prelegenci, którymi byli: Marta Skrzypczyk, Wojciech Fedoruk, dr hab. Dominika Średnicka-Tober, Katarzyna Krzywicka-Zdunek, Dorota Peretiatkowicz oraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

W pierwszej części poruszali tematy bardzo poważne. Omówiono wybrane rynki rolne wobec wspólnej polityki rolnej i kobiece aspekty sukcesji.

Sporym zainteresowaniem cieszył się też wykład na temat żywności ekologicznej — jej jakości, bezpieczeństwie i wpływie na zdrowie.

Następnie panie poznały pięć segmentów współczesnych Polek i wysłuchały wykładu motywacyjnego, który nie tylko podniósł energię na sali, ale też pozwolił się odprężyć i złapać dystans do codziennych problemów.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska przekonała panie, że są dopaminą tego świata.
— Najbardziej emocjonalne rzeczowniki są rodzaju żeńskiego — mówiła w wykładzie pod hasłem "Kobieta petarda!".

Dbałość o kondycję finansową klientów oraz zapewnienie im merytorycznego wsparcia w biznesie, to priorytety Banku BNP Paribas — czytamy na stronie Agro Akademii. — W oparciu o naszą wieloletnią wiedzę i doświadczenie, realizujemy te założenia m.in. poprzez organizację unikalnego na rynku cyklu konferencji.

To spotkania merytoryczne, podczas których współpracujący z bankiem eksperci dzielą się obiektywną wiedzą na aktualne tematy dotyczące rolnictwa.

Na spotkania bank zaprasza rolników i rolniczki – przedsiębiorców zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i jej wykorzystaniem w prowadzonym biznesie, a także przedstawicieli firm i środowisk związanych z agrobiznesem.

W czwartej edycji, której jedną z konferencji zorganizowano w Lidzbarku Warmińskim, skupiono się na perspektywach i wyzwaniach dla rolnictwa po 2020 roku, sytuacji na podstawowych rynkach rolnych oraz przygotowaniu się do sukcesji gospodarstwa rolnego.

Agro Akademię prowadziła znana z programów rolniczych dziennikarka Maria Sikorska. Konferencja trwała ponad pięć godzin.

— Bardzo się cieszę, że mogłam w niej uczestniczyć — zwierza się pani Małgorzata. — I nie tylko dlatego, że naprawdę dużo się dowiedziałam, ale był to też czas dla siebie, którego nam, kobietom pracującym w gospodarstwach, zwyczajnie brakuje. Zawsze chętnie skorzystam z kolejnej takiej propozycji.Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sergej #2840242 | 212.7.*.* 27 gru 2019 20:22

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    ! - + odpowiedz na ten komentarz