Czwartek, 13 maja 2021

Nowoczesny głębosz po raz pierwszy w Polsce

2019-05-23 07:55:28 (ost. akt: 2019-05-27 10:10:00)

Podziel się:

KAROLEWO\\\ Ciągniki i maszyny zielonkowe, specjalistyczny głębosz, agregaty uprawowe. Do tego oferty nasion, nawozów, folii rolniczch i suplementów paszowych. Z szeroką ofertą mogli zapoznać się rolnicy podczas pokazów zorganizowanych przez firmę AgriVision w Karolewie

Pokazy polowe prezentujące sprzęt odbyły się 21 maja na terenie firmy AgriVision w podkętrzyńskim Karolewie. Na prezentacji można było obejrzeć ciągniki i maszyny zielonkowe CLAAS podczas zbioru pasz objętościowych, agregat Guttler GreenMaster podczas podsiewu użytku zielonego oraz zapoznać się z ofertą nasion: mieszanek traw, lucern, międzyplonów - DSV, ofertą nawozów dolistnych - EKOPLON, ofertą suplementów paszowych dla bydła i drobiu - TRANS FEED i nawozem siarkowo-wapniowym AgroSulCa - PGE EKOSERWIS.

— Przede wszystkim zależało nam na przedstawieniu ciągników i maszyn zielonkowych marki CLAAS podczas zbioru mieszanek traw i lucern z naszej oferty, których producentem jest firma DSV. Maj jest odpowiednią porą, która na to pozwala — mówi Armand Bruno Szara, właściciel AgriVision.


Ciekawostką pokazów była nowość w ofercie AgriVision - specjalistyczny głębosz łąkowy stosowany do spulchniania i napowietrzania trwałych użytków zielonych. — To jest innowacyjna maszyna, po raz pierwszy w Polsce. Pochodzi z Irlandii, gdzie takie działania na łąkach i pastwiskach to podstawa. W naszym kraju jak wiemy użytki zielone są dość zaniedbane i nasze działania w tej kwestii mam nadzieję, że pozwolą zwiększać plonowanie i zysk rolników z ich użytków zielonych — dodaje Szara.

Firma AgriVision w praktyce korzysta z maszyn, które zostały zaprezentowane. — Współpracujemy od kilku lat z Agro Sznajder, dystrybutorem regionalnym marki CLAAS. Sami również uprawiamy dużo użytków zielonych stąd wysokiej jakości sprzęt jest podstawą udanych zbiorów — opowiada właściciel AgriVision.


Firma AgriVision poza sprzedażą maszyn, nawozów, nasion i innych produktów zajmuje się również produkcją pasz objętościowych w belach oraz usługami rolniczymi, w tym uprawą, siewem oraz podsiewem użytków zielonych. Ciekawą sprawą jest internetowy sklep rolniczy należący do Armanda Szara. E-sklep BIG-AGRO.pl stał się bardzo popularny dzięki możliwości zrobienia wygodnych zakupów online 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jest to znana już marka gwarantująca bezpieczeństwo i opłacalność nabycia produktów dla każdego rolnika w Polsce. Zamówienia realizujemy bardzo szybko na terenie całego kraju poprzez firmy kurierskie jak i własnym transportem - dodaje Armand Szara.Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB