środa, 21 kwietnia 2021

Szczytno: Wesoły traktorzysta w niewesołej sytuacji

2018-08-10 11:55:41 (ost. akt: 2018-08-10 12:38:29)

Autor zdjęcia: fot.KPP Szczytno

Podziel się:

Kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 10 lat, grozi 60-letniemu mieszkańcowi gminy Rozogi, który wczoraj jeździł traktorem mając we krwi ponad promil alkoholu. Mężczyzna w kabinie ciągnika przewoził swoja żonę i dwie otwarte butelki z piwem. Tę wesołą przejażdżkę na szczęście przerwali policjanci.

Szczycieńscy policjanci ruchu drogowego patrolując wczoraj teren gminy Rozogi, zauważyli na trasie miedzy Występem a Rozogami traktorzystę, który jadąc ciągnikiem popijał coś ze szklanej butelki.

Policjanci postanowili sprawdzić stan traktorzysty. Po raz kolejny nie zawiodły ich przeczucia, 60-letni mieszkaniec gminy Rozogi miał w organizmie ponad promil alkoholu. Natomiast w kabinie ciągnika, oprócz żony znajdowały się dwie otwarte szklane butelki z piwem. Od żony 60-latka też wyczuwalna była woń alkoholu.

Jak się okazało małżeństwo w taki sposób postanowiło schłodzić się podczas panujących upałów.

Ochłodzona, a już na pewno ostudzona zostanie głowa kierowcy, ponieważ za przestępstwo, którego się dopuścił grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 10 lat.
żródło: KPP Szczytno

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB